Ezoteryka

Jak odprawić urok miłosny

Przygotuj świece i kamienie do rytuału (spójrz na zdjęcie powyżej). Częścią rytuału jest medytacja o tym, czego pragniesz. Przed pierwszą medytacją ustaw świece i kamienie w taki sposób, aby znajdowały się w jednej linii i nie dotykały się wzajemnie. Pozostaw w tym miejscu niewielką przerwę. Po pierwszej medytacji przesuń pierwszą świecę z prawej strony do drugiej, tak aby się stykały. To samo zrób z kamieniami. Oznacza to, że przed pierwszym dniem medytacji będą one ustawione w jednej linii i nie będą się dotykać. Po pierwszym dniu medytacji pierwszy kamień z prawej strony zostanie przesunięty na drugi kamień i zostaną one połączone. W ten sposób będziesz postępować codziennie, przez wszystkie dni rytuału. Szóstego dnia wszystkie świece i kamienie zostaną połączone w jedną linię. Siódmego dnia utworzysz ze świec i kamieni dwa kręgi, w których świece/kamienie są połączone razem (spójrz na zdjęcia poniżej).

Przed medytacją zapal świece od lewej do prawej strony. Po zakończeniu pracy magicznej zacznij gasić świece od lewej do prawej.

Pierwszego dnia zrób na zielonej, czerwonej i srebrnej wstążce siedem węzłów, razem będzie 21 węzłów. Następnie zwiąż zieloną, czerwoną i srebrną wstążką 7 lasek cynamonu.

Połóż na ołtarzu 7 ładnych i smacznych zielonych jabłek. Pozostaną one tam przez wszystkie siedem dni.

Połóż na ołtarzu (w małej miseczce) miedziane monety o wartości 49 centów. (Mogą to być również monety w innej walucie, ale muszą być miedziane, może to być również jakiś klejnot lub przedmiot z miedzi).

Czwartego dnia rytuału kup 7 róż. Zanim położysz je na ołtarzu, zwiąż je razem srebrną wstążką (wstążka będzie miała również 7 węzłów). Róże muszą być świeże i ładne, aby pozostały piękne do końca rytuału miłosnego!