Miłość

Jak osiągnąć sukces w związku?

Jak osiągnąć sukces w związkach

Zaakceptuj, że możesz zostać zraniony lub będziesz rozczarowany. Nie oznacza to, że twój partner cię nie kocha. Oznacza to, że twój partner jest człowiekiem. Ludzie są niedoskonali.

Przebacz i odpuść przeszłe związki. Wtedy będziesz w stanie przyciągnąć partnera, który również ruszył dalej od swoich własnych przeszłych związków. Oboje będziecie wolni, aby ustanowić kochającą więź.

Nie bądź zazdrosny. Nie oskarżaj swojego partnera o oszukiwanie, chyba że wiesz, że to prawda. Oskarżanie partnera o oszukiwanie jest mówieniem, że brakuje ci zaufania do niego lub niej. Zaufanie jest niezbędne, aby związek działał. Upewnij się, że pozostawiasz wszelkie przeszłe zdrady w przeszłości lub staną się one twoją przyszłością.

Idź powoli i poznaj swojego partnera. Idąc szybko tworzy fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Pączkujący związek może szybko zostać zniszczony, gdy pojawi się jeden negatywny mały problem. Bajkowe romanse nie trwają.

Bądź jasny co do tego, jak czujesz się w związkach. Nie dawaj wszechświatowi mieszanych wiadomości. Spowoduje to zamieszanie, a wszechświat zobowiąże się do utrzymania cię w pojedynkę. Ja jest także prawdopodobny że ty jesteś wciąż pojedynczy ponieważ niektóre sprawa w twój podświadomości no rozwiązuje. Prawo przyciągania przyniesie tylko niedostępnych mężczyzn, dopóki twoja podświadomość nie uczyni cię dostępnym.