Miłość Psychologia

Przyciąganie nieodpowiednich typów

Czy znajdujesz się przyciągając ten sam typ kochanka lub związku? Rzeczy wydają się iść dobrze, jesteś coraz bliżej, myślisz, że to może być zabawa, a potem nagle wszystko idzie strasznie źle! Być może przyciągasz do siebie ten sam typ osoby.

Musimy spojrzeć do wewnątrz i zobaczyć, co w nas przyciąga te same typy relacji i ludzi. Być może tam są cechy o sobie które wybieramy ignorować które właściwie lustrują związki i ludzi w nasz życiu? Szanse są.

Jeden pierwszy kroki brać w manifestować kochanka ty naprawdę chcesz jest robić liście. Brzmi to prosto, bo tak jest! Lista cech, które pragniesz w kochanku. Lojalność, spójność, przygoda, uczciwość, romans i tak dalej. Wymień je wszystkie, a potem wymień więcej. To nie jest lista, na której rozważasz fizyczne atrybuty, których pragniesz. Zapisz to na później. To jest po prostu lista o cechach, których szukasz w partnerze.

Więc teraz, gdy zrobiłeś swoją listę, co przychodzi dalej? Stań się tymi cechami. Każdą z nich. Nie tylko te cechy umieszczają cię w doskonałej wibracji, aby przyciągnąć to samo z powrotem do ciebie, ale także zwiększa szanse, że znajdziesz osobę, której szukasz. Jeśli chcesz przyciągnąć kogoś, kto jest żądny przygód, z pewnością nie możesz tego zrobić, jeśli zbyt boisz się wyruszyć poza swoje cztery ściany. Podobnie nie spotkasz kogoś, kto jest wychodzący i przyjazny, jeśli chodzisz ledwo rozmawiając z kimś i utrzymując oczy wyszkolone w dół z łoskotem na twarzy.

Po drugie, bądź świadomy emocjonalnego i psychicznego przekazu, który pochodzi od ciebie. Wszyscy emitujemy energię, niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, że odbierają ją, gdy spotykają kogoś, ale tak jest. Jeśli rozwodzisz się nad byciem pechowym i czujesz, że zawsze jesteśmy nieszczęśliwi w miłości, wtedy emitujemy to do każdego, kogo spotykamy. Obsesja na bycie w związku, zamiast po prostu zrelaksować się i cieszyć się jazdą, wysyła wiadomość o desperacji i niepokoju. Jeżeli ty no chcesz emitować desperację, negatywność i inne cechy które jechać inny daleko w twój nadawaniu then ty musisz ucieleśniać cechy ty życzysz przyciągać i emitować inny!

Po trzecie, musisz wierzyć i widzieć, że ta osoba przychodzi do ciebie. Nie ważne jak, nie ważne gdzie i jak ta osoba wygląda, ale ty musisz potwierdzić, że ta osoba, ta właściwa osoba jest w drodze do ciebie. Nie próbuj zbytnio skupiać się na tym, jak lub gdzie spotkasz swój mecz. Miłość jest czymś, czego nie możesz kontrolować. Wszechświat zdecyduje, kiedy, gdzie i jak ta osoba przyjdzie do ciebie, ale to ty wybierzesz tę osobę. Stwórz afirmacje do powtarzania codziennie, czasem kilka razy każdego dnia. Bądź pewna, że twój kochanek zbliża się.

W moje życie wkracza kochanek, który jest dla mnie idealny!

Mam szczęście w miłości i idealny partner jest mój!

Łatwo jest mi wyrazić miłość i łatwo jest ona wyrażana z powrotem do mnie!

Przyciągam tylko tych, którzy mają moje najwyższe dobro w sercu!

Mam szczęście w miłości i zawsze jest więcej niż wystarczająco dużo miłości skierowanej do mnie.