Ezoteryka

Rytuał miłosny

Magiczny papier: narysuj za pomocą kompasu na papierze pergaminowym okrąg o średnicy 21 cm. Skonstruuj sześciokąt foremny i wytnij go (spójrz na przykład na zdjęciu). Narysuj kontury sześciokąta zielonym flamastrem, następnie z prawej strony narysuj zielony kwadrat, a wewnątrz narysuj sygnet Hagiela. Po lewej stronie narysuj własną krwią swoje imię i imię swojego wymarzonego partnera w taki sposób, aby się one krzyżowały (w miarę możliwości użyj takich samych liter). Pod imionami swoimi i partnera narysuj zielonym flamastrem imiona Wenus, Hagiel, Jahwe, a czerwonym flamastrem imiona czterech archaniołów: Rafaela, Gabriela, Michała i Uriela. Wszystkie imiona są zapisane po lewej stronie w sposób, który Ci odpowiada. Poniżej, po prawej stronie, napisz czarnym markerem imię JAHWE w języku hebrajskim.

DZIEŃ 1: (wszystko jest gotowe, łącznie z heptagonem)

Zapal świece (od lewej do prawej), usiądź, zrelaksuj się i wyobraź sobie siebie i swojego wymarzonego partnera, którzy będą razem szczęśliwi. Skup się na tym obrazie przez co najmniej 20 sekund, maksymalnie 7 minut. Poczuj to żywo, jak to jest być z nim/nią. Następnie powiedz:

„Niech tak będzie, tak się dzieje. Akceptuję wolę Boga. Boskie światło, dziękuję Ci za równowagę i pokój, który jest we mnie. Akceptuję wszystko, czego nie mogę zmienić. Dziękuję Ci za odwagę i moc, by zmienić to, co można zmienić. Dziękuję Ci za mądrość, która pozwala mi rozróżnić, co jest dla mnie dobre”.

Podczas rytuału bądź świadomy swoich uczuć. Bądź również świadomy swojej intuicji i podążaj za nią. Przeznacz wystarczająco dużo czasu na przywołanie bytów i bóstw. Postaraj się poczuć, że przychodzą i poczuć ich energię. Bądź pozytywny w swojej wizualizacji i w czasie przed snem. Skoncentruj się odpowiednio i stwórz dobre uczucie o tym, czego chcesz. Jeżeli nie potrafisz stworzyć pozytywnego obrazu lub masz wątpliwości, czy to się spełni, nie rób rytuału. Jest on bezużyteczny. Ten rytuał nie jest dobry dla ludzi, którzy nie potrafią myśleć pozytywnie. Dzieje się tak dlatego, że nie możemy oszukiwać samych siebie. Po pierwsze, musimy postrzegać świat jako miejsce szans i dobrych rzeczy, a wtedy dobre rzeczy będą się działy również w naszym życiu.

Rytuał wzmocni WSZYSTKIE energie, czyli również negatywne myśli i wątpliwości. Jeśli boisz się chodzić na cmentarz, nie wykonuj tego rytuału. Jeśli jesteś blisko związany z naturą, możesz rzeczy, które pozostały po rytuale, włożyć 8. dnia do dziupli drzewa.

Polecam zajrzeć na http://urokmilosny24.pl gdzie dowiesz się więcej o rytuałach miłosnych.