Miłość

Zasady udanych randek

Mężczyzna zaprosił Cię na pierwszą randkę. Jesteś podekscytowana i zdenerwowana i chcesz zrobić dobre wrażenie. Oto osiem zasad, które pomogą uczynić tę pierwszą randkę udaną i doprowadzić do drugiej.

Zasada 1: Nie wychodź w tę samą noc, w której on dzwoni i zaprasza cię na randkę.

Jeśli zgodzisz się wyjść, on założy, że nie masz życia i zostały wiszące przy telefonie czekając na niego, aby zadzwonić. Bez względu na to, jak bardzo chcesz go zobaczyć, powiedz nie. To nie jest „gra w grę” – mężczyźni nie chcą, abyś była zbyt chętna (zdesperowana). Zaproponuj inny termin, który będzie dla Ciebie lepszy.

Zasada 2: Nie wieszaj się na każdym jego słowie.

On nie może być tak fascynujący i Ty też masz coś do powiedzenia. On tak naprawdę chce zajrzeć do tego twojego mózgu!

Reguła 3: Nie bądź „gadułą”.

Naucz się czuć komfortowo z przerwami w rozmowie; nie musisz wypełniać ciszy słowami. Twoja randka ocenia cię i myśli, nawet jeśli wydaje się, że nic nie robi. On również nie chce historii swojego życia za jednym posiedzeniem. Zostaw mu trochę tajemnicy, którą będzie mógł odkryć z czasem.

Zasada 4: Trzymaj się z dala od rozmów o „byłych”.

Jeśli zostaniesz zapytana o przeszły związek, ogranicz odpowiedź do kilku słów, takich jak: „Nie byliśmy na tej samej stronie”. Oprzyj się chęci śmiecenia swojego poprzedniego partnera lub przedstawiania siebie jako ofiary.

Zasada 5: Oprzyj się pytaniu o jego poprzednie związki.

Jeśli jesteś cierpliwa, on prawdopodobnie wyłoży kawałki o tym, dlaczego jego poprzednie związki się skończyły.

Zasada 6: Nie upijaj się i nie tańcz na jego kolanach.

On chce wiedzieć, że jesteś odpowiedzialna i wiesz, kiedy powiedzieć „kiedy”.

Zasada 7: Pozwól mu być tym, znów się zobaczymy?”. Jeśli on chce kolejnej randki, zadzwoni do ciebie.

Zasada 8: Nie proś go o przyjście do twojego domu po randce.

A jeśli składa propozycję, aby pójść do jego lub twojego miejsca, powiedz nie!

Pierwsza randka decyduje o tym, czy będzie druga. Jeśli mówisz zbyt wiele o sobie, upijasz się i zachowujesz głupio, stajesz się zbyt poważna i intensywna i/lub śpisz z nim na pierwszej randce, nie będziesz miała drugiej randki.

Pamiętaj, że masz również praw który zasugeruje, że znów się spotkacie.

Oprzyj się chęci zapytania: „Kiedy o do oceny go. Zrób własną ocenę i oceń, jak się czujesz. Wiele kobiet jest tak chętnych, aby zadowolić mężczyznę, że zapominają o tym, czego chcą w randce lub związku. Jeśli zrobisz to wszystko o nim, ustawiasz precedens, że to zawsze będzie o nim.

To jest kilka wskazówek na temat tego, co mężczyźni patrzą podczas pierwszej randki. Pierwsza lub nawet ta druga randka jest zbyt wczesna dla twojego potencjalnego zainteresowania miłością, aby wiedzieć, czy chce spędzić resztę swojego życia z tobą. To powinien być etap oceny dla was obojga. Zachowaj to lekkie serce, odkryj, co masz wspólnego i dużo się śmiej.